Закарпатські активісти взяли під контроль розслідування згвалтування 13-річної школярки (ВІДЕО)

поліціяГромадські активісти Закарпаття, на чолі з правозахисником Ларисою Ступак, взяли під контроль розслідування згвалтування 13-річної школярки однієї з ужгородських ЗОШ. Працівники ГУНП в Закарпатській області дали на відеокамеру відповіді з цього приводу.

Вони повідомили, що у події брали участь троє неповнолітніх ужгородців, всі користуються послугами адвокатів. Кримінальне провадження відкрите за с.153 КК України “Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом”.

. На питання чи впливові батьки у всіх дітей, працівник поліції повідомив, що не у всіх. Тиск на слідство не здійснюється. Есперизу здійснюватимуть спеціалісти обласного бюро судово-медичної еспертизи. Лариса Ступак заявила, що одним з підозрюваних у згвалтування є син судді і саме в суді відбуватиметься “вирішення” питання. У відповіді поліцейського насторожує те, що він не володів інформацією про вилучення правоохоронцями матеріалів камер спостереження, які зафіксували моменти, що передували згвалтуванню. Якщо необхідно, то видання “Трибуна” зможе надати слідству ці відеоматеріали.

Надіємось, що малолітні нелюди понесуть заслужене покарання.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Закарпатські активісти взяли під контроль розслідування згвалтування 13-річної школярки (ВІДЕО)

  • 12.04.2016 at 09:24
    Permalink

    Чого поиховуєте, що то діти з Лугандона?

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *