Закарпатська журналістка має намір відправити суддю Дергачову в ЛНР (відео)

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Н.Дергачова, яка розглядає 4 скарги на постанови слідчих від 7 до 2 місяців, два місяці не давала можливість журналісту-правозахиснику Ларисі Ступак ознайомитись зі справами. Придумовувала різні причини, щоб затягнути процесс, як і самі справи. А потім ще й звинуватила людину в тиску на суддю. З такими суддями, прокурорів вже й не треба:

5 днів було на розгляд моїх 4 скарг було по закону у судді Ужгородського міжрайонного суду Дергачової Н. Однак, справу відносно підробки дипломів для блатних діточок, які на шару зїздили в Артек, а насправді не мали такого права, Дергачова не розглядає вже 7 місяців!

Справу відносно снайперки Сичової Лади Дергачова не розглядає з березня!

Справу втручання прокурора Царя в судово медичну експертизу і справу рейдерського захоплення Чопського ринку не розглядає з лютого.

Дві мої заяви про ознайомлення зі справами були нею проігноровані. Два місяці намагаюсь просто побачити справи і встановити причину непризначення засідань по ним.
Виявилось, що я здійснюю тиск на неї! Ах ти ж , чорт забирай! Затиснули бабу.

Скарги і повідомлення про злочин по кожній окремій справі готую на неї вже більше тижня. Ну дуже стараюсь. Попереджаю публічно про недовіру до такої судді, і прикладу максимум зусиль, що б вона скоріше поїхала додому, в ЛНР.
А то, бачу, їй тут дуже некомфортно живеться. Тиснуть на неї всі. Не дають розвернутись з фальсифікаціями. Контролюють
Ловлять на завідомо неправосудних рішеннях. Заважають служити народу Україні, – зазначає на своїй сторінці у мережі Фейсбук Лариса Ступак.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Закарпатська журналістка має намір відправити суддю Дергачову в ЛНР (відео)

 • 27.06.2017 at 10:54
  Permalink

  Відправити туди звідки прийшла, чим скоріше тим краще , вслід за Лінник із виконавчої служби
  Вобщето судді переселенці такі самі корумповані які були і там у себе на сході
  Служить вона не народу України а чорту

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *