Закарпатська СБУ просить громадян повідомляти про корупційні дії співробітників державних органів

гаряча-лініяТриває робота з виправлення допущених минулим керівництвом помилок у кадровій роботі, викорінення корупції у власних лавах, звільнення тих, хто заплямував честь військовослужбовця.

Це стосується й колишнього співробітника управління СБУ у Закарпатській області, який підозрюється у скоєнні крадіжок.

Його було звільнено за систематичне невиконання умов контракту та невідповідність новим вимогам до співробітників Служби. Факт того, що звільнений з органів держбезпеки став об’єктом цікавості правоохоронців – ще одна ілюстрація того, наскільки актуальним є процес очищення державних й особливо силових органів.

” Ефективна протидія корупції можлива за умови об’єднання зусиль компетентних державних органів та громадськості. Просимо громадян повідомляти нам про будь-які прояви корупції та зловживань. Обіцяємо, що й надалі будемо рішуче позбавлятися від тих, хто паплюжить честь мундира”, – повідомляє Закарпатська СБУ.

Цілодобово за безкоштовним номером 0 800 501 482 або на електронну скриньку callcenter@ssu.gov.ua на засадах довіри громадяни можуть повідомити в СБУ про будь-які корупційні дії співробітників державних органів.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *