Закарпатська прокуратура не згодна з рішенням Апеляційного суду, який пом’якшив Нагірному покарання до 6 років позбавлення волі

прокуратураПрокуратура готує касаційну скаргу на рішення Апеляційного суду, який пом’якшив Нагірному покарання до 6 років позбавлення волі.

Прокуратура Закарпатської області в суді довела вину колишнього керівника хустської філії «Закарпатгазу» Павла Нагірного у вчиненні трагічного ДТП, в якому загинули 32-річна жінка та її дочка, а також були серйозно травмовані двоє дітей (ч.3 ст.286 КК України). Прокуратура, наполягала на максимальному строку ув`язнення за санкцією статті – 10 років, проте Апеляційний суд Закарпатської області пом’як шив йому покарання до 6 років позбавлення волі. Прокуратура не погоджується з таким м`яким вироком і готує касаційну скаргу з цього приводу.

За матеріалами Прокуратури Закарпатської області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Закарпатська прокуратура не згодна з рішенням Апеляційного суду, який пом’якшив Нагірному покарання до 6 років позбавлення волі

 • 31.01.2015 at 09:31
  Permalink

  Подивимося яке покарання отримає лікарка-вбивця із мукачівської ЦРЛ Балаж Наталія Борисівна, яка скоїла ДТП із двома смертями. Там мамаша шахрайка Балаж Надія в хід пустила усі можливі і неможливі важелі впливу на суддів, прокурорів, слідчих, усіх шантажує! Страхи, що одна особа дозволяє собі!

  Reply
 • 31.01.2015 at 14:34
  Permalink

  Балаж Наталія вже вийшла на роботу, причому поводить себе так, ніби зробила якийсь подвиг, а не вбивство двох людей і поранення інших. В лікарні бардак, причина цьому Васюта, тому там і працюють такі як Балаж Наталія. Хто поставив Васюту головним лікарем знають усі.
  Мамочка Балаж Надія дала за п”яну доньку-вбивцю великі відкупні першим особам нашого краю, а саме тим, що дуже завіряли, що вбивця понесе заслужене покарання. Схоже , що ці заяви були лише для того, щоб зі старої Балаж викачати побільше грошей, бо в аграрному коледжі вона накрала грошей достатньо.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *