Закарпатська правозахисниця настрашила атестаційну комісію нацполіції (ВІДЕО)

Ступак Л2Про це в мережі Фейсбук повідомляє правозахисник Лариса Ступак.

26 травня, серед інших 50-60 претендентів я проходила атестацію на атестацію. Поважна комісія з 4 осіб ( серед них в.о. начальника ГУНП Закарпатської області Довгунь С.З.) приймала “залік” у тих, хто намітився просіяти через сито громадського контролю поліціянтів, що беруть хабарі, вчиняють тортури затриманим, не реагують на заяви громадян, погано проводять/ не проводять зовсім досудове розслідування, не знають законодавства та таке інше…
Вчора мені повідомив один дуже поважний в міліції чиновник, що по кандидатурі Ступак Лариси велась окрема розмова з членами комісії
ДО співбесіди і ПІСЛЯ неї. Вирішили згуртувати свої ряди, зробити все можливе і неможливе, щоб участі Ступак Лариси в комісії не допустити.
Невже я аж настільки настрашила всю ГУ НП ?
Такі смішні… – з іронією зазначає Лариса Ступак

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Закарпатська правозахисниця настрашила атестаційну комісію нацполіції (ВІДЕО)

  • 30.05.2016 at 12:03
    Permalink

    …бо пані Лариса буде “рубати” різну продажну гидоту в рядах майбутніх поліцейських! А декому це не потрібно, бо потрібні слухняні члени комісії… Але члени атестаційної комісії – не остання інстанція, і на них знайдеться інша комісія, що має назву суспільство!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *