Закарпатська поліція перевіряє інформацію “Спецконтролю” про масштабне хабарництво в її рядах

лазещина2За принципової позиції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області було зініційовано перевірку за ознаками хабарництва співробітників поліції.

За матеріалами службового розстеження, які зібрала інспекція особового складу Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за фактом одержання неправомірної вигоди працівниками поліції (ч.1 ст.368 КК України).

Приводом для початку такого розслідування стало оприлюднене в мережі відео про неправомірні дії окремих працівників роти ДПС (з обслуговування доріг державного значення), які отримали незаконну грошову винагороду від водія. На відео зафіксовано, як водій надав працівникам поліції 150 грн. після чого вони повернули документи.

Крім того, проводиться службове розслідування за інформацією про побори на опорному пункті на Рахівщині (с.Лазещина).

Висловлюємо вдячність громадянам, які повідомляють про випадки корупційних діянь правоохоронцями. Ми реагуємо та перевіряємо кожне звернення. Винні понесуть покарання. Наша позиція чітка і незмінна – хабарникам немає місця в поліції.

Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *