Закарпатська подруга Азарова заступилася за Віктора Балогу

Після того, як радник президента України, відомий волонтер Юрій Бірюков назвав Віктора Балогу балаболом та запропонував йому приєднатися до безпосередньої участі у комплектуванні і забезпеченні ЗСУ, на захист закарпатського олігарха виступили кишенькові активісти.

Найбільш ображеною виявилася Людмила Бандурчак, прихильниця Миколи Азарова.  Про їх стосунки писали провідні видання України.(Як Азаров обіймався з фанаткою,  Азаров познакомился в Интернете с красивой девушкой и договорился о встрече).

бандурчак

Дуже добре, що Юрий Бирюков нарешті звернув на нас увагу. Шкода, що для цього знадобилося втручання народного депутата. Але, те, що він принаймні реагує на звернення Віктора Балоги – це вже добре. Хоча б хтось для нього є авторитетом. Бо наших звернень і звернень простих бійців він вперто не бачить.

Чесно кажучи, я не знаю, що відповісти людині, яка насміхається з нас на фейсбуці. Яка виставляє на глум наші фото і наші переживання. Яка стікає жовчю в нашу адресу.

Юрій, «Когда повар-кондитер начинает гневно комментировать содержимое армейского сухпайка» – це не забавно. Якщо вам забавно, що люди споживають непридатне харчування, то ви – садист, нічим не кращий за тих, хто катує полонених в підвалах «ДНР».

Не «забавно» – це коли нашим бійцям доводиться їсти те, що закуповує Міністерство оборони. Це взагалі не смішно. Приїжджайте на Закарпаття. Ми Вам покажемо, якою має бути тушонка, а я вас познайомлю з бійцями 128-ї бригади, які розкажуть Вам все, що вони думають про ці помиї.

У Вас скарги на непридатне харчування викликають «дикое ржание», а у мене – гіркі сльози. І за Міністерство оборони, і за людей, які це їдять, бо у них немає іншого виходу, і за Вас, Юрій. Бо Ви з волонтера перетворюєтеся на адвоката диявола. З людини, яка прийшла в МО навести порядок, в того, хто покриває бардак. Кажу це абсолютно щиро, бо для багатьох волонтерів Ви були прикладом для наслідування. Але чим далі, тим більше Ви перетворюєтеся на об’єкт обурення. І це зайвий раз підтверджує тезу про те, що влада і гроші псують людей, – зазначила Людмила Бандурчак.

Бачимо, що шляхи Господні не відомі нікому і навіть остання блудниця може стати фавориткою закарпатського балабола Віктора Балоги.

бандурчак бандурчак2

 

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *