Закарпатська ОДА оголосила черговий конкурс перевізників

перевізникиОрганізатор перевезень – Закарпатська обласна державна адміністрація оголосила конкурс з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньо обласні маршрути).

Відповідний документ та умови конкурсу оприлюднені 9 січня у газеті „Новини Закарпаття” № 1-2.

Одною з обов’язкових умов конкурсу на приміських маршрутах є наявність не менше одного автобусу для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Задля якісного задоволення потреб пасажирів у перевезенні автомобільним транспортом, департамент житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури ОДА закликає перевізників області взяти участь у конкурсі. Він відбудеться 11 лютого п.р. у приміщенні Закарпатської обласної адміністрації.

Документи для участі в конкурсі у закритому конверті з позначкою №1 та конверт з позначкою №2 (який містить заяву), необхідно розмістити у скриньку „Для документів на конкурс” до 22 січня п.р. включно, яка знаходиться у департаменті житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації, – пише прес-служба Закарпатської ОДА.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *