Закарпатська обласна філармонія започатковує новий проект – «Філармонія туристична»

філармоніяПевно, не знайдеться жодного ужгородця, який би не мав своєї світлини на тлі Закарпатської обласної філармонії. Полюбляють тут влаштовувати собі фотосесії веселі зграйки дівчат і випускники навчальних закладів, відвідувачі концертів і приїжджі артисти. Та особливо манить велична, благородного червонуватого кольору споруда туристів. Поодинці і групами, з екскурсоводом і без, вони з цікавістю розглядають цю дивовижну пам’ятку архітектури – характерний фасад, масивні сходи і колони при вході, старовинні двері і рідкісні вітражі – і роблять світлини на згадку.

Природно, що багатьом кортить зайти до будівлі, щоб побачити її зсередини, відчути дух історії і вловити, чим сьогодні живе цей храм мистецтва. Досі його відчиняли лише перед концертами та іншими заходами, що відбуваються у Великій концертній залі. Але, враховуючи очевидну туристичну привабливість цієї пам’ятки архітектури та бажаючи всіляко сприяти популяризації культурної і духовної спадщини нашого народу, Закарпатська обласна філармонія започатковує новий проект «Філармонія туристична».

Відтепер у робочі дні з 10.00 до 16.00, а щосуботи та щонеділі з 12.00 до 15.00 двері колишньої синагоги будуть відчиненими для всіх охочих – містян і гостей Ужгорода, окремих відвідувачів і туристичних груп. Більше того, у вихідні тут звучатиме орган: музику цього величного інструменту даруватимуть слухачам молоді ужгородські виконавці, лауреати міжнародних конкурсів, в тому числі солістка Закарпатської обласної філармонії Катерина Гажо.

Відвідавши Велику залу філармонії, ви зможете не лише помилуватися її розкішним інтер’єром та зробити чудові світлини на пам’ять, а й відчути особливу атмосферу цієї сакральної споруди і насолодитися звуками одного із найпрекрасніших музичних інструментів. Вартість квитка – 15 гр. (пільговий – 10 гр.).

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *