Закарпатська митниця, у порушення домовленостей, масово розсилає “листи щастя” автоіноземцям (ДОКУМЕНТ)

Після засідання круглого столу за участі керівництва Закарпатської митниці, Геннадія Москаля та ініціативної групи осіб, які блокували КПП на Закарпатті, були прийняті домовленості щодо нульового варіанту, тобто  довідки про несправність авто будуть прийматись і на пересічників, від яких раніше їх не прийняли  не будуть складатись  протоколи.
Але митниця продовжує порушувати досягнуті домовленості. Редакція “Трибуни” отримала від небайдужого закаратця “лист щастя”, який йому надіслав митний орган. Людина проживає за 150 кілометрів від Ужгорода, автівка знаходиться в ремонті, але комусь дуже хочеться знову напружити і розхитати сутуацію в нашому краї. До речі, такі “повістки” надсилають багатьом закарпатцям.

Вніч на 22 березня, на митному посту в Малому Березному митники знову відмовлялись приймати довідки, але після приїзду активістів на даний пункт пропуску почали приймати їх скрізь зуби. Також зафіксовано випадки на КПП “Ужгород”, коли активісти стоячи для перетину кордону бачили, як мажори на дорогих автомобілях їдуть на пересічку без черг по смузі для автобусів.

Така вибірковість дає підстави вважати, що працівники Закарпатської митниці мають особливий інтерес у проїзді “дорогих” автівок.
 
пересічка
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *