Закарпатська митниця спрямувала до Держбюджету понад 820 млн грн

грошіПротягом січня-квітня 2016 року Закарпатською митницею ДФС спрямовано до Держбюджету понад 820 млн грн митних платежів.

Варто зазначити, що основними бюджетоформуючими товарами з початку року стали: машини автоматичного оброблення інформації; автомобілі легкові; кузови; частини та пристрої моторних ТЗ; обладнання друкарське; прокат плоский з вуглецевої сталі; вироби з пластмаси; телефонні апарати; папір та картон та двигуни внутрішнього згоряння. Відтак сума податків, що надійшла до бюджету в результаті операцій з вищевказаними товарами, склала понад 367 млн грн.

Фахівці митниці зазначають, що в 2016 році запроваджено ряд сприятливих умов для ведення бізнесу. Зокрема, це стосується відміни додаткового імпортного збору, зменшення ставок ввізного мита у зв’язку з набуттям чинності Угоди про вільну торгівлю України з ЄС.

Разом з тим, ДФС забезпечує розвиток митної справи в багатьох напрямах. Наприклад, сьогодні значно спрощено процедуру оформлення митних декларацій. 96% митних декларацій оформлюється митницями ДФС в електронній формі із застосуванням електронного цифрового підпису. Крім того, значно скорочено середній час оформлення митної декларації: оформлення декларації на експорт займає 1 годину, на імпорт – 2 години 14 хвилин, декларація без додаткового контролю оформлюється за 15 хвилин, а попередні декларації – в автоматичному режимі.

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Закарпатській області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *