Закарпатська малеча просить дорослих не губити ліси (ФОТО)

Цього тижня у державному підприємстві «Брустурянське лісомисливське господарство» були підбиті підсумки конкурсу дитячого малюнка на тему «Охорона праці очима дітей».
 
Головна мета цього заходу – підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини й відображення ведення лісового господарства очима малечі. Кращих добирали не лише за майстерністю, а й за змістом та оригінальністю.
Захід був приурочений Всесвітньому дню охорони праці. Участь в акції взяли понад 30 учнів з 1 по 6 клас Лопухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Були визначені призові місця окремо з-поміж молодших та старших школярів. Згідно з положенням про конкурс та наказом ДП «Брустурянське ЛМГ» автори кращих малюнків отримали грошові винагороди та грамоти від обласного управління та дирекції лісгоспу.
Завдання конкурсу були наступними:
 
– формування екологічної свідомості особистості;
– ознайомлення з лісівничими та екологічними проблемами регіону;
– розширення та поглиблення знань з основ лісівництва;
– виявлення обдарованої та талановитої молоді і залучення її до співпраці з лісівничою громадськістю та ознайомлення з навичками з охорони праці;
– активізація лісівничо-просвітницької діяльності.
Переможцями конкурсу стали: І місце – Наталія Баран, учениця 6-А класу, ІІ місце – Депутатенко, учень 1-В класу, ІІІ місце – Іванина Чуса, учениця 6-А класу.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
мал мал2 мал3
Loading...