Закарпатка запитала скільки років триватиме ця бійня

Про це в мережі Фейсбук пише блогер Інна Конар.

Чорні посланці з воєнкоматів, прихопивши з собою лікарів, розносять трагічні звістки матерям, дружинам. Падають на коліна перед оціпенівшими у розпуці жінками та просять із гіркотою і сльозами в голосі вибаченя за те, що не вони, а їх сини, чоловіки загинули на фронті…

Моторошно. Боляче…

Війна на сході України триває майже рік. 
Сьогодні 15-го лютого – день надії, день початку втілення, анонсованих у Мінську домовленностей щодо припинення вогню та мирних процесів. Віри лицемірному і підступному фашисту Путлеру немає, однак у душі жевріють сподівання на життя, на майбутнє.

Але кого я дурю? Про які домовленності може йти мова у цій неоголошеній російсько-українській війні?

Черговий “гумконвой” від РФ уже на черзі. Сепаратисти-терористи зусилями Путіна щедро фінансуються, мають постійне, невичерпне, найновіше технічне на збройне забезпечення, керуються професійними військовими спеціалістами та впевнено опираються на “дружнє плече” тисяч російських солдат, які ніби-то “добровольці”, котрі зголосились та приїхали в Україну чи то “захищати”, чи то “будувати” так званий “руський мір”, а насправді руйнувати чужу країну, ламати людські долі та вбивати нас українців.

Скільки ще людських життів буде кинуто у жерло цієї війни? Скільки днів, років буде перманентно тліти ця бійня? Скільки втрат та знедолень тобі дано витримати, моя ненько Україно?!

путінФашист Путін, котрий ховає під стіл руки, заплямовані кровю сотень тисяч, знищених ним, людей, котрий відводить брехливі очі, маскуючи власну ницість та пряму причетність до ескалації терору та експорту війни по усьому світу.

Loading...