Закарпатка везла до Італії первоцвіти на суму 1 млн. 185 тис. форинтів – її затримали угорські митники

наручники-жінка3 березня приблизно о 13. 00 для в᾽їзду в Угорщину зареєструвалась 35-річна громадянка України на мікроавтобусі. Під час перевірки у багажному відділенні було виявлено рослини, які охороняються законом: 182 проліски та 3 печіночниці звичайні. Загальна вартість цих рослин 1 млн 185 тисяч форинтів. Жінку було допитано у відділі поліції м. Загонь як підозрювану у вчиненні злочину проти знищення природних ресурсів. Під час допиту вона повідомила, що везла квіти на 8 березня в Італію. Рослини були конфісковані й передані працівникам Національного парку м. Гортобадь.
Щовесни на території України і суміжних країн надзвичайно великих обсягів набуває торгівля первоцвітами – ранньоквітучими дикорослими рослинами, що знаходяться на межі зникнення й охороняються.
Торгівля первоцвітами давно набула як всеукраїнського, так і міжнародного масштабу. Починаючи від збору квітів до роздрібної торгівлі працює добре налагоджений ланцюг.
А пік продажу первоцвітів припадає на 14 лютогота на 8 березня, – у цей час продають до 95% всіх первоцвітів. Помічено, що чоловіки купують першоцвіти втричі частіше за жінок, 80% покупок роблять молоді люди та люди середнього віку.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *