Закарпатка обдурила соціальну службу, щоб отримувати допомогу на дітей

документи20-річна жителька Виноградова спромоглася подати у органи соціального захисту «липову» довідку, що допомогло їй отримувати соціальну допомогу на дітей.
Від першого чоловіка у молодиці є дитина. Та згодом вони розлучилися, вона знайшла іншого чоловіка, з яким має трьох дітей. Якийсь час молодята жили на Хмельниччині та згодом повернулися у Виноградів.
У приміщенні управлінні праці та соціального захисту населення жінка заповнила анкету, надавши неправдиві відомості: вказала, що є матір’ю-одиначкою, якій необхідна для дітей соціальна допомога. Та згодом про цей випадок довідалися працівники кримінальної міліції у справах дітей, які вирішили перевірити правдивість наданої інформації.
Як з’ясувалося, виноградівка живе в зареєстрованому шлюбі з чоловіком і веде з ним спільне господарство, однак приховала цю інформацію, умисно промовчавши при перевірці соціальними працівниками.
Жінка повідомила, що вона, мовляв, не знала, що заповняє в анкеті. За цим фактом відкрито кримінальне провадження, виноградівці оголосили про підозру.
karpatskijobjektiv.com
Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *