«Закарпатгаз» виготовить бланки декларацій та заяв для отримання субсидій для своїх клієнтів

газПАТ «Закарпатгаз» направить власні кошти на виготовлення бланків декларацій про доходи, заяв на отримання субсидії та інструкцій щодо їх заповнення, які будуть надані споживачам. Відповідне рішення було прийнято в ході зустрічі керівників підприємств енергетичного спрямування із представниками влади регіону.
На спільній нараді керівників підприємств та керівництва Закарпатської обласної державної адміністрації було прийнято рішення про розподілення витрат на виготовлення бланків між ПАТ «Закарпатгаз» та «Закарпаттяобленерго». Доставку документів до споживачів, в залежності від територіального розподілу та спільної домовленості покладено на газовиків та електриків.
З 1 травня 2015 року призначення субсидії буде відбуватися на підставі лише двох документів – заяви та декларації. Відтепер вимагати від заявників будь-які інші документи для призначення субсидії заборонено.

«Всі наші споживачі впродовж квітня отримають бланки декларацій про доходи, заяв на отримання субсидії та інструкцію щодо їх заповнення. В умовах значного підвищення цін на комунальні послуги значно спрощено процедуру отримання субсидії, але не варто зволікати з їх оформленням, щоб не накопичувати боргів за отримані послуги», – пояснює заступник голови правління ПАТ «Закарпатгаз» з питань газопостачання Денис Черненко.

Ознайомитись з новою процедурою отримання субсидії, яка почне діяти з 1 травня 2015 року наші споживачі можуть вже сьогодні на офіційній сторінці ПАТ «Закарпатгаз» в мережі інтернет, там же, наші клієнти також можуть додатково завантажити та роздрукувати бланки заяв, декларацій та інструкцію про порядок заповнення бланків, які необхідно самостійно заповнити та надати особисто, або відправити поштою в територіальні відділення Управління праці та соціального захисту у Закарпатській області.

Отримати відповідь на всі питання, щодо призначення субсидії наші споживачі можуть звернувшись до місцевого управління соціального захисту населення або за номером телефону Урядової «гарячої лінії» 0 800 507 309

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *