«Закарпатгаз» відновило газопостачання трьох населених пунктів Міжгірщини

газВчора, 16 лютого, о 19.40, газопостачання в смт. Міжгір’я, селах Сойми та Лозянське Міжгірського району відновлено 3254 споживачам. 150 нашим клієнтам його наразі не відновлено в зв’язку з їх відсутністю.

 Як уже повідомлялося, аварійна ситуація, в зв’язку з якою тимчасово припинялося газопостачання зазначених населених пунктів, сталася внаслідок пошкодження газопроводу-відводу високого тиску Ду 159 мм до ГРС Закарпатського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів смт. Міжгір’я.

  • В результаті аварії , на щастя, ніхто не постраждав, – прокоментував ситуацію перший заступник голови правління – головний інженер ПАТ «Закарпатгаз» Андрій Горват. –  Для відновлення газопостачання 3,4 тисячі споживачів було залучено понад 110 фахівців аварійних бригад Ужгородського, Мукачівського, Свалявського, Виноградівського та Хустського управлінь експлуатації газового господарства.

ПАТ «Закарпатгаз» вдячне мешканцям смт. Міжгірֹя, сіл Сойми та Лозянське Міжгірського району за сприяння при проведенні робіт з відновлення газопостачання та порозуміння в зв’язку із заподіяними незручностями.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *