«Закарпатгаз» безкоштовно встановив 610 лічильників

газЗа два місяці з початку акції з безкоштовного встановлення лічильників природного газу, проголошеної під час брифінгу в облдержадміністрації, «Закарпатгаз» встановив майже 150 приладів обліку.  Згідно з графіком, розробленим сервісним центром з газифікації товариства, обсяги запланованих робіт наразі виконано на 25%.

Щоб активізувати споживачів голубого палива на виконання ст. 2 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», «Закарпатгаз» розіслав абонентам листа з повідомленням про безкоштовне встановлення лічильників протягом визначеного терміну з пропозицією звернутися до сервісного центру з газифікації з метою узгодження зручного часу для встановлення облікового приладу та з попередженням про припинення газопостачання з 1 січня 2016 року, якщо ця вимога не буде виконана, відповідно до ст. 5 вже згаданого Закону, без додаткового попередження.


Реакція споживачів на лист – позитивна: люди почали телефонувати, цікавитись, коригувати дату і час надання послуги, – констатує заступник голови правління ПАТ «Закарпатгаз» з комерційної діяльності та обслуговування клієнтів Євген Полуницький, – сподіваємось, зрозуміли, що зволікання з вирішенням «лічильникової» проблеми може призвести до перспективи не тільки втратити шанс отримати лічильник безкоштовно, а й залишитися без газу взагалі. Наразі ми відстаємо від затвердженого графіка через те, що за адресами, де роботи вже повинні бути виконані, абоненти – з огляду на сезон відпусток – перебувають у від’їздах. Тож сьогодні, до прикладу, працюючи на вулиці Заньковецької та Київській Набережній, як це й передбачено графіком, ми систематично повертаємось до вулиць, які вже пройшли, але не обслужили тих, хто був відсутній. На майбутнє товариство ламає цю згубну практику: проігнорував клієнт графік, значить втратив можливість отримати лічильник безкоштовно. ПАТ «Закарпатгаз» закликає споживачів консолідуватись з підприємством у виконанні поставленого завдання, адже аврал перед початком опалювального сезону не потрібен ні одній, ні іншій стороні…


Довідка:
Згідно з Інвестиційною програмою газорозподільного підприємства ПАТ «Закарпатгаз» на 2015 рік на встановлення 2027 безкоштовних лічильників природного газу виділено понад 3,5 млн. грн. (в т.ч. за рахунок складової тарифу).

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *