Закарпатець виборов срібло на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на велосипедах

Один у полі не воїн – є така приказка. Вона досить точно описує багато подій, які відбуваються в нашому світі. І дійсно, без сторонньої допомоги самому зробити щось практично неможливо. Але у кожного правила є винятки. Так сталося і в нашій ситуації.

З 10 до 12 липня у Львові проходив . В силу певних причин Закарпаття тут представляв лише один спортсмен – майстер спорту України Олександр Касьянов. 21-річний мукачівець виборов срібні нагороди у всіх трьох номерах програми чемпіонату, поступившись лише лідеру національної збірної 29-річному Артему Стрижаку з Києва. Бронзовими призерами стали: на середній дистанції  харків’янин Ренат Хасаншин, на марафонський – Євген Цирень, на короткій – Юрій Расько (обидва з Києва). Завдяки медалям Олександра і у командному заліку Закарпатська область зайняла почесне третє місце. На першій позиції збірна Харківщини, на другій – збірна Києва.

Володимир Цепурдей

Фото Роман Хопта

вело

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *