Закарпатець відмовився платити житловий податок Яценюка

данацко

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук заявив громадський активіст Іван Данацко (орфографія і стилістика автора)

В час великих перемін, в 90-ті роки, процвітав рекет, бізнесмени обкладались “данню”, який ті повинні були сплачувати тій або іншій бандитській групіровці, за це вони давали “кришу”, відчуття впевненості, що Вас захистять!)))
Який “подарунок” до Нового року, МИ отримали від наших ОБРАНИХ в Верховну раду – новий податковий закон, для “життя по-новому”, щоб поповнити “бюджет”, як говорять – бувших бандитів не буває))) “Дань” хочуть брати з кожної особи, за те або за інше, булаб людина, а ВОНИ придумають, що від ВАС взяти))), а що МИ, простий НАРОД отримуємо взамін від НАШОЇ України – АТО, корупцію, бездоріжжя, розруху і так далі!
В 90-ті хто платив “дань” називався – “терпіла”, а ті хто не бажав платити, “відбивався”, як міг, але коли “бригади” бачили, що проти тебе стоїть СИЛА, від якої більше “проблем” ніж грошей, її залишали в спокою!
Ніколи в житті не платив “дань” і не буду, так-як вважаю “ТЕРПІЛ” ДО РАЮ НЕ ПУСКАЮТЬ, а якщо МИ об’єднаємось і дамо відсіч цим ОБРАНИМ, вони зрозуміють, що повинні створити умови, щоб людина сплачувала податок, тобто віддавала своє і не почувалась “терпілою”, взамін отримувала захист, почуття гідності, та багато чого іншого, корисного.
ГО “МУЗа” продовжує створювати ПЛАН ПОЕТАПНИХ ДІЙ, які потрібно зробити нашій владі, для того, щоб змінити наше життя на краще! Телефон для контакту – 0660192883 Іван!
Який НАРОД, така і влада в Україні!

Loading...

1 Відповідь

  1. пенсіонер сказав:

    ПОРА БРАТИСЯ ЗА ОЛІГАРХІВ, ЯКІ НАКРАЛИСЯ АБО ЗА БЕСЦІНЬ ПРИХВАТИЗУВАЛИ КРУПНІ ЗАВОДИ І ІНШІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ГАЛУЗІ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 2 =