Закарпатець намагався провезти через митницю незадекларований двигун для човна

двигунПеретнути державний кордон українець намагався на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС автомобілем «КІА». При усному опитуванні він заперечив наявність будь-яких товарів в обсягах, що підлягають оподаткуванню митними платежами та підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України.

Проте митному контролю підлягають усі товари, транспортні засоби комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України.

Тож, в ході митного контролю авто та речей українця, в багажному відсіку авто виявлено навісний двигун внутрішнього згоряння для човна з іскровим запалюванням, що був у використанні, торгівельної марки «Mercury», загальною вагою 59,3 кг, виготовлений в Бельгії. Доступ до виявленого нічим не ускладнювався.

Зазначимо, що згідно ч.4 ст. 374 Митного кодексу України, товари (крім підакцизних), що ввозяться громадянами у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі, сумарна фактурна вартість яких перевищує обмеження, встановлені частиною першою цієї статті та загальну вагу 50 кг, але загальна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 10000 євро, підлягають письмовому декларуванню в порядку, встановленому для громадян, з поданням документів, що видаються державними органами для здійснення митного контролю та митного оформлення таких товарів.

Разом з тим двигун внутрішнього згоряння з іскровим запалюванням підлягає оцінці відповідності вимогам Технічного регламенту безпеки машин та устаткування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2010 року № 933» та потребує документа, що це підтверджує.

Як повідомляє Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області, громадянин порушив порядок переміщення товарів смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор»: у нього виявлено товари, переміщення яких через митний кордон України обмежено законодавством, а їх обсяги перевищують неоподатковувану норму переміщення товарів через митний кордон.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *