За використання води закарпатські платники перерахували понад 9,5 млн. грн.

гривняТаку суму протягом 2013 року перерахували до казни закарпатські платники збору за спеціальне використання води. Як зазначають фахівці Головного управління Міндоходів у Закарпатській області, ці надходження у порівнянні з 2012 роком збільшились на понад 1 млн. 400 тис. грн.

 

 

Наразі на Закарпатті зареєстровано 4782 юридичні та фізичні особи-підприємці – платники збору за спеціальне використання води.

 

 

Варто зазначити, що базовий (звітний) період для збору дорівнює календарному кварталу. Платники збору обчислюють суму збору наростаючим підсумком з початку року та складають податкові декларації за формою, встановленою в порядку, передбаченою статтею 46 Податкового кодексу.

 

 

Відповідно до статті 323 Податкового кодексу України, платниками збору є водокористувачі – суб’єкти господарювання незалежно від форм власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи – підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів або від первинних або інших водокористувачів, та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

 

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

 

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *