За вчора негода наробила ще більшої біди на Закарпатті

підтопленняВ с. Великі Ком’яти Виноградівського району Закарпатської області 27 червня внаслідок несприятливих погодних умов (сильна локальна злива) сталося підтоплення близько 15 домогосподарств і підвальних приміщень приватних житлових будинків. Про це повідомляє прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Відзначено, що однією з головних причин підтоплення стала захаращеність придорожніх канав та зливних стоків побутовим сміттям.

“О 22:25 після припинення опадів вода з підтоплених домогосподарств зійшла. Підрозділом ДСНС та органами місцевого самоврядування відкачано воду з підвальних приміщень”, – додали у відомстві.

Там також відзвітували, що до робіт залучено 22 особи та 2 одиниці техніки, у тому числі від ДСНС – 5 осіб та 1 одиниця техніки.

В результаті негоди в Закарпатській області в районі с. Луги Рахівського району сформувався інтенсивний місцевий стік з потужними селевими потоками, який викликав підтоплення прибережних смуг і попередньо 48 домогосподарств у 3 населених пунктах Рахівського р-н а (с. Луки, с. Богдан, с. Видричка).

Loading...