За участь у “Червеному вині 2015” з закарпатських підприємців беруть по 17 тисяч гривень

Про це “Трибуну” інформують місцеві винороби. Причому до бюджету Мукачева йде лише 5 тисяч гривень, а решта “добровільно”відправляється на благодійні фонди Андрія Балоги.

За ці кошти син нардепа Балоги буде піаритися, допомагаючи неімущим. Враховуючи те, що торік на фестивалі було близько півтори сотні учасників, сума благодійних буде чималенькою. Очевидно, що найбільш задоволеними будуть виборці Андрія Балоги з Мукачівського табору, яким також перепаде якась дещиця  від заробітку на фестивалі вина.

червене вино

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “За участь у “Червеному вині 2015” з закарпатських підприємців беруть по 17 тисяч гривень

 • 06.01.2015 at 11:39
  Permalink

  Такого благодійника, як Андрій Балога,треба за яйця та на електростовб. Іще й на фестивалях заробляють,не вклавши туди із власної кишені жодної копійки. Коли вже ці уроди наситяться? Все їм мало та мало. Подавилдибися вже нарешті ті ненажери.

  Reply
 • 06.01.2015 at 21:19
  Permalink

  Якби народ знав які махінації у великих масштабах робляться на цьому святі.Підприємці-в поборів таж самаинороби самі розповідають як за попередні роки платили у дві каси-офіційну і Анці Іваницькій. яка була касиром у Балоги старшого, ці свята приносили шалені гроші. Тепер Анцю Іваницьку відсторонили, але схема залишилася.От якби усі без винятку кошти пішли у казну інша справа, а так дурять усіх.Ніколи у Мукачеві із Балоговськов бандов порядку не наведуть.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *