За торгівлю у невстановлених місцях ужгородці можуть позбутися товару

торгівляТовар, яким в Ужгороді торгують у невстановлених місцях, із порушенням правил, будуть конфісковувати. Це обговорювали сьогодні під час засідання комісії з питань законності, Регламенту та депутатської етики, повідомили в Ужгородській міській раді.

Депутати запропонували представникам Національної поліції провести своїм працівникам додаткове навчання і відпрацювання практичних навичок у таких процедурах, а згодом запровадять спільні рейди за участю поліцейських, депутатів і працівників відділу муніципальної поліції для наведення ладу з вуличною торгівлею. До цієї роботи залучать структури, де можна буде зберігати конфісковане, у належному за законом порядку звертатимуться по рішення суду.

Голова комісії Микола Сюсько та секретар Роман Богуславський відзначали, що подолати вуличну торгівлю лише попередженнями, накладанням адміністративних штрафів, регулярними змушуваннями покинути облюбовані продавцями території – украй складно. Потрібні більш дієві механізми і необхідно напрацьовувати практику їх застосування.

Ужгородська міська рада

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *