За що так “ударно” полюбили закарпатських спортсменів?

 манНа це та інші питання хотілося б почути відповіді він новопризначених керманичів Закарпатської срібної землі – даної сфери. Якщо детальніше, то:

1. Минулого тижня, нас – голів спортивних федерацій Закарпатської області зібрали на нараду повну змісту, як футбольний м’яч, для чого?! Очевидно, щоб «застовбити» і перевірити чи є підтримка у «нової влади» після революції гідності у підготовці до осінніх виборів!?! Можливо! Але для чого тоді ховатися за лозунгами, а не конкретними справами. В ході наради яка тривала понад дві години жодний президент федерації чи головний іі тренер так для себе і не виніс нічого корисного, про що свідчить те що покидаючи нараду, завчасно, спортсмени «кивали рукою».
2. Більше місяця роботи нового керівника спорту, який спромігся виключно на створення сторінки в соцмережі, з якої видно, як сильно він «зайнятий» проводячи наради і відвідуючи змагання без каплі їх фінансування та і не турбуючись за те, що ДЮСШ вже більше місяця без заробітної плати, та ще й не сам відвідує та вручає нагороди від імені Управління, а його цімбор-представник федерації котрий піариться на досягненні та за гроші меценатів-організаторів турніру. Ось він справжній поділ на «своїх» та «чужих»! Чи зневага до спортивної громади, оскільки ні в кого з влади не знайшлось часу тому і відправили самозванця?
3. Хто із спеціалістів-профі спорту «працює»? Відомий факт, що оголошено конкурс на спеціалістів Управління спорту де, мабуть, проштовхнуть кишенькового зама-представника федерації-масажиста новопризначеного керівника та ще парочку «однодумців» до ансамблю під «ударівську» молодь.
4. Нашумівше питання спортивних майданчиків де із офіційних джерел відомо про купівлю понад 10 штучних майданчиків для Закарпаття на які виділено понад 3 000 000 грн?! Де вони?! Адже задекларована програма має бути виконана?! Чи не так! А зі слів керівника спорту стає очевидно що майданчиків після утряски та усушки буде лише 7-8 та і ті під питанням (як «порішається»). Можливо керівник спорту відчуває, що він настільки тимчасовий, що вирішив усушити програму розвитку спортивних майданчиків нашого краю ударівськими методами!
Отож, що ще цікавого нас – Закарпатських спортсменів та не байдужих батьків-меценатів чекає попереду?! Хотілося б світлого майбутнього та уваги з боку влади для спортсменів та спортивних функціонерів, які поклали найцінніші роки свого життя, власні сили та кошти для розвитку спорту срібної Закарпатської землі.
Цікаво яку реформу встиг впровадити 25 річний керівник споту області в гуртку яким керував до призначення на посаду крім того що виявився своїм ударним хлопцем

Спортивна громада краю

Loading...