За п’ять днів вступної кампанії до УжНУ вже надійшло 4,5 тисячі заяв

вступ210 липня у виші розпочалася вступна кампанія. Таким чином, на 5-й день роботи приймальної комісії, станом на 17:00, отримано 4 564 заяви.

Наразі, найбільше вступників на медичному факультеті – 716, юридичному – 323, міжнародної політики менеджменту та бізнесу – 295, іноземної філології – 275, туризму та міжнародних комунікацій – 256, на факультеті інформаційних технологій та філологічному – 245.

Бажання навчатися в природничо-гуманітарному коледжі УжНУ виявило близько 300 осіб, а на факультеті післядипломної освіти та до університетської підготовки – 20.

У приймальній комісії кажуть, що цього року отримали велику кількість електронних заяв, близько третину з усіх. Можливо, причиною цього стали високі ціни на залізничні та автобусні квитки.

Ще одним нововведенням є набір на нові напрямки підготовки спеціалістів: Фізичне виховання; Філософія; Міжнародні відносини; Міжнародна інформація; Маркетинг; Реклама і зв’язки з громадськістю; Готельно-ресторанна справа.

Крім Закарпаття, дуже багато заяв подають з інших областей, зокрема з Донецької, Львівської, Івано-Франківської, Вінницької, Харківської та інших.

zaholovok.com.ua

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *