За минулий тиждень закарпатці вкрали електроенергії на більш як 300 тис. гривень

лічильникЗа період з 28 березня по 1 квітня поточного року працівниками “Закарпаттяобленерго” виявлено 47 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 40 Актів про порушення Правил серед населення та 7 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Тячівському районі (7 порушень). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом впливу на роботу приладу обліку (гальмування диску електролічильника), пошкодження останнього та за допомогою пошкодження та зриву пломб на приладі обліку. Також частим порушення було самовільне підключення через електролічильник.

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи-підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у4-х районах, із яких найбільше в Ужгородському районі (3 випадки). При цьому найпопулярнішим порушенням (у 5-ти випадках із 7-ми) залишається втручання в роботу приладу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження цілісності корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 378,18 тис. грн., із яких:

– у побуті – на суму 205,99 тис. грн.;

– у юридичному секторі – на суму 172,19 тис. грн.

Прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго»
Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *