За фактами корупційних діянь закарпатського “губернатора” Губаля відкрито кримінальне провадження (ВІДЕО)

 

губальПро це в мережі Фейсбук повідомляє правозахисник Роман Келемен.

Мене повідомили з прокуратури області , що відкрили справу – кримінальне провадження проти голови Закарпатської ОДА Губаля В.І. Побачимо , чи відповідає дійсності заява прокурора області Янко «що в Закарпатті немає недоторканих» .

Також я б порадив прокурору області відсторонити голову Закарпатської ОДА Губаля від службових обов’язків на період розслідування , щоб він не тиснув на слідство . Тоді б довіра до прокуратури області виросла на всі 100 % . Також повідомляю краян , що сьогодні повністю було проігноровано засідання сесії Хустської районної ради сільськими головами з 26 сільських голів було тільки 8 . Депутати та сільські голови обурені розкраданням бюджету району кланом Губаля і в карай незадоволені роботою Хустської РДА . Також є свіжі факти того , що Губаль за бюджетні кошти та силами бюджетних організацій будує навколо свого помешкання підпірну стінку. Раніше “Трибуна повідомляла, що Правозахисник звинуватив закарпатського “губернатора” Губаля у вчинені кримінального злочину (ДОКУМЕНТ)

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *