За добу на Закарпатті прикордонники тричі виявляли приховані сигарети

контрабандаПротягом минулої доби правоохоронці в пунктах пропуску Чопського прикордонного загону спільно з працівниками митниці виявили три спроби незаконного переміщення сигарет через кордон.

У першому випадку тютюнові вироби були приховані у трьох тайниках автомобіля «Nissan», на якому наш співвітчизник прямував до Словаччини через пункт пропуску «Малий Березний». Проте під час проходження прикордонно-митного контролю спрацювала службова собака Ніка, натренована на пошук тютюнових виробів. Як результат, в ході спільного поглибленого огляду, в передньому правому і лівому крилі та під заднім бампером автівки, правоохоронці виявили 533 пачки прихованих цигарок марки «NZ (SuperSlimGold)».

У другому випадку за свою винахідливість поплатився ще один українець. Чоловік, який прямував мікроавтобусом «Mercedes» через пункт пропуску «Тиса» до Угорщини, приховав сигарети у бокових подвійних стінках під обшивкою. Але після зняття обшивки та демонтажу багажного відсіку, стражі кордону виявили тютюнові вироби з українським акцизом, марки «BOND» та «Style (Slims)» загальною кількістю 995 пачок.

Разом з тим,  у залізничному пункті пропуску «Чоп (Дружба)» прикордонники в ході огляду вантажного потягу, виявили 70 пачок тютюнових виробів марки «Фест». Вони були приховані у конструктивних особливостях вагону, а саме у балці над колісною парою.

Наразі усі виявлені тютюнові вироби, а також автомобілі «Ніссан» та «Мерсдес» конфісковано працівниками митниці. Загальна сума оцінки усього вилученого майна становить понад 300 тис. гривень.

 Прес-служба Чопського прикордонного загону

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *