За берегівський канал Верке “глобально” візьмуться в травні (ФОТО, ВІДЕО)

На черговій сесій Берегівської міськради, яка відбулася 31 березня, члени кількох громадських організацій хотіли озвучити перед депутатами своє звернення щодо забрудненого каналізаційними стоками каналу Верке.

Втім, депутати слово їхньому представнику не надали.

Зокрема міський голова Золтан Бабяк повідомив, що на травневому сесійному засіданні ситуацію з каналом розглядатимуть «глобально». Тоді також мають відзвітувати санепідемстанція, екологи, водгосп тощо.

Щодо звернення від громадських організацій, у ньому вони пропонують розробити програму спільних дій керівництва та громадськості міста і привести канал за рік, два у належний стан.

– Ми б хотіли до наступної сесії, як зазначено у звернені, провести громадські слухання із залученням громадських організацій, бізнесу, науковців, дотичних до того організацій, щоб винести на сесію більш обгрунтоване проектне рішення, − розповів «Голосу Карпат» активіст ГО «Берег Мадан» Дмитро Кобринський.

Також громадські активісти нещодавно провели моніторинг та виклали в інтернет фото з незаконними стоками в цей канал.

Голос Карпат

стоки16 стоки15 стоки14 стоки13 стоки12 стоки10 стоки9 стоки8 стоки7 стоки6 стоки5 стоки4 стоки3 стоки2 стоки стоеи11 стоки18 стоки17

Loading...