З загиблого майора Віталія Постолакі зробили безвісти зниклого (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук повідомив товариш загиблого Павло Федака.

Сьогодні на сесії Закарпатської облради в.о. командира 128-й бригади Євген Пільгуй повідомив, що ужгородець Віталій Постолакі вважається зниклим безвісти. Це саме мені у розмові повідомив комбриг Сергій Шаптала.
Віталій загинув у бою з ворогом під Дебальцево 12 лютого 2015 року, є свідки, є телеграма в.о. командира 128 бригади про його загибель на Закарпатський військкомат. Я її бачив на власні очі. У мене є довідка про загибель Віталія видана військкоматом.
Але військові медики не захотіли видати заключення про смерть, мотивуючи відсутністю тіла. В результаті Ужгородський РАГС не може видати свідоцтво про смерть.
Тому родина загиблого не може претендувати на статус сім’ї загиблого військовослужбовця та отримати компенсацію. Очевидно, що центральній владі потрібна така ситуація для невиплати коштів родинам сотень загиблих.
Розглядаємо варіант звернення до суду для визнання Віталія Постолакі загиблим в зоні АТО,
Звертаюся до Президента Порошенка ліквідувати порочну практику визнання безвісти зниклими воїнів, які загинули захищаючи України.
Порошенко! Верни тіло майора Постолакі.

Postolaki_Porox

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *