З сьогоднішнього дня закарпатські кандидати під прицілом громадського центру

  • вибориКоаліція громадських організацій Закарпаття, Громадський  центр Закарпаття, Клуб експертів УжНУ у партнерстві з громадськістю 6-ти мажоритарних округів виступили з ініціативним проектом виборчих парламентських перегонів -2014 під назвою «Мандат громад Закарпаття – на виконання завдань Революції Гідності».

До мажоритарників звернулися із пропозицією публічних зустрічей.  Уподовж двох тижнів з 7 по 17 жовтня 2014 р. у кожному із 6 мажоритарних округів Закарпаття заплановано провести публічну зустріч громадськості, виборців і медіа з кандидатами у народні депутати.  Формат публічної зустрічі в центрі округу має такі послідовні складові і регламент: коротке знайомство з кандидатами та сутністю їх виборчих, аналіз відповідей попередньо заповнених кандидатами, діалог кандидата з учасниками публічної зустрічі в режимі «запитання – відповідь», пропозиція кандидатам публічного підписання «Меморандуму про чесні вибори та готовність до виконання завдань Революції Гідності».

 

Пропоную в оренду ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ Nissan Leaf для таксі тел.0662041440

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *