З початку бойових дій на Донбасі з військових частин втекли близько чотирьох десятків закарпатців (ДОКУМЕНТ)

Закарпатська облдержадміністрація робить усе для увіковічення пам’яті героїв, що загинула на сході України. На їх честь розпорядженнями голови ОДА в рамках закону про декомунізацію  перейменовано вже більше тридцяти вулиць у містах і селах області.

Сьогодні Геннадій Москаль  проводить спеціальну нараду за участі керівників райдержадміністрацій та сільських голів, на якій розглядатиметься питання перейменування «радянських» топонімів, що були запроваджені рішеннями райкомів та обкому компартії України, але не підпадають під дію закону про декомунізацію. Вони також будуть названі на честь військових, котрі віддали свої життя, відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність України в ході бойових дій на Донбасі.
Закарпаття буде єдиною областю України, де всі загиблі на Донбасі герої будуть увіковічнені шляхом перейменування вулиць.
– На жаль, серед мешканців Закарпаття є не тільки герої, але й дезертири, – заявляє Г.Москаль. –  І якщо перші заслуговують пошани й поваги, то другі – ганьби й кримінальної відповідальності. Зараз слідчими органами розшукуються 39 закарпатців, котрі дезертирували зі своїх військових частин на сході країни. По них відкриті кримінальні провадження за фактами самовільного залишення місця служби та дезертирства. Область має знати не тільки своїх героїв, але й антигероїв, тому надаємо список самовільників та дезертирів для ознайомлення громадськості й повідомлення про їх місцеперебування правоохоронним органам.

54228fabb090dffbe4abce98276934362a5e8df0b356f98e49ae0504cbdf2105d341e0b3784f603fc83fafb5d4404923

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *