З 2013 року державні службовці не будуть здавати декларацію до ДПІ про майнові доходи

Про це сьогодні, 6 лютого, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомила начальник ДПІ у місті Ужгороді Марія Бадида.

«У минулому році державним службовцям потрібно було здавати 2 декларації: про майновий стан і доходи та відповідно до закону щодо протидії корупції. З 2013 року держслужбовці не подаватимуть декларацію про майновий стан, а тільки ту, яка стосується закону про протидію корупції та запобіганню корупційним діям. Посадовці подавати таку декларацію за місцем своєї роботи», – сказала Марія Бадида.

Нагадаємо, Законом України від 24 квітня 2012 року №4661-VІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо впорядкування податкового декларування», який набрав чинності 28 квітня 2012 року, внесені зміни, зокрема, щодо відміни подання державними службовцями або особами, які претендують на зайняття посади державного службовця, додатку 7 до Податкової декларації про майновий стан і доходи (офіційне опублікування – Голос України, 2012, №78 (27.04.2012).

 

zaholovok.com.ua


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + 10 =