Юні закарпатські гандболістки Закарпаття стали чемпіонками України

 

31 березня 2015 року на базі спортивного комплексу „Юність” відбулась урочиста церемонія закриття чемпіонату України з гандболу на призи клубу „Стрімкий м’яч” серед дівчат 2001 та 2002 рр.н..

Участь у нагородженні взяли начальник управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Денис Ман та начальник обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету ФВС МОН України – Іван Риляк.

Денис Ман побажав командам-учасницям нових майбутніх звершень та здобуття перемог. «Закарпатська обласна адміністрація та управління молоді і спорту протягом останніх років приділяє значну увагу розвитку гандболу. І результати даються взнаки. Ми дякуємо вам, дівчата, за те, що гідно представляєте наш край на цьому чемпіонаті та підтверджуєте високий клас закарпатського гандболу. Сподіваємося, наступним етапом для вас і ваших тренерів буде достойне представлення на міжнародних змаганнях. А гостей запрошуємо частіше приїжджати до нас», – зазначив начальник управління.

Закарпатські спортсменки дійсно достойно представили наш край у даному чемпіонаті.

Серед дівчат 2001 р.н. команда СДЮШОР з гандболу „Карпати”          м. Ужгород виборола золото (тренер Шукаль О.Г.), друге місце посіла команда ДЮСШ м. Кривий Ріг, бронзовими призерами стала команда „Стрімкий м’яч” м. Київ, четверте місце за командою ДЮСШ м. Тернівка, пяте – ДЮСШ м. Тернопіль.

Молодші спортсменки (дівчата 2002 р.н.) теж показали свої високі спортивні досягнення та майстерність.

Вперше дівчата ДЮСШ м. Тячів отримали свій золотий кубок, стали чемпіонками України з гандболу, що є хорошим стартом для команди (тренер Божук Ю.П.), срібними призерами стала команда „Стрімкий м’яч” м. Київ, СДЮШОР з гандболу „Карпати” посіла третє місце у чемпіонаті (тренер Калуцька М.В.), четверте місце – ДЮСШ м. Конотоп, п’яте – ДЮСШ                   м. Запоріжжя, а шосте місце – ДЮСШ м. Кривий Ріг.

 

Управління молоді та спорту ОДА

Loading...