Юні закарпатські боксери вибороли на чемпіонаті у Львові 7 медалей

діти-бокс24–27 березня відбувся відкритий чемпіонат Львівського державного училища фізичної культури та спорту з боксу. У цьому змаганні взяли участь хлопці 2001–2002 року народження, загалом до 100 представників Львівської, Хмельницької, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей.

Наш край представляли 7 вихованців. Усі вони здобули медалі, що продемонструвало високий рівень підготовки закарпатських юних боксерів. Зокрема, перші місця здобули Юрій Попелич і Микита Салахеєв (комплексна ОДЮСШ «Спартак» Мукачево), срібними призерами стали Антон Шкриба та Владислав Плеша з вищеназваної спортивної школи та рахівчанин Петро Бандуряк, а «бронзу» завоювали Томаш Ровжа (Хустська районна ДЮСШ «Карпати») та Олександр Томашук (Рахів). Крім того, Ю. Попелич отримав кубок за найкращий бій турніру, вигравши в лідера команди господарів.

Головний тренер збірної області Валерій Вишньов зауважив, що ці змагання стали тестовими для наших вихованців, які незабаром поїдуть до Василькова на турнір, де за підсумками останнього сформується склад збірної України.

Всі діти отримали грошові винагороди за отримані медалі на турнірі в розмірі від 500 до 200 гривень відповідно до займаного місця. Окрему фінансову винагороду та подяку також президент федерації боксу Закарпатської області вручив головному тренеру області з названого виду спорту Валерію Вишньову й тренеру з Рахова Віталію Урбану за кваліфіковану роботу з дітьми.

Прес-служба Федерації боку Закарпатської області

Loading...