Юні ужгородці та їх батьки «атакують» кабінети лікарів Ужгородської міської дитячої поліклініки

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В Ужгородській міській дитячій поліклініці аншлаг. Причина — потрібна медична довідка для вступу у садочок, школу, технікум або виш. У закладі пояснюють, що лише днями абітурієнти дізналися про результати ЗНО і почали масово робити медичні довідки. Хоча, останні дійсні три місяці і їх можна було зробити і раніше, без черг.

Нині ж чимало батьків жаліються, що змушені звертатися у приватні лабораторії щоб здати аналізи, адже у лабораторії поліклініки черга на кілька днів у перед.

Як розповіли у реєстратурі закладу, протягом останнього тижня потік пацієнтів збільшився у рази, а тому до деяких спеціалістів та до лабораторії дійсно утворилася черга. Приміром, талони на прийом до окуліста розписані вже до 13 липня, а здати аналізи у лабораторії можна буде лише 21 липня. Річ у тім, що лабораторія поліклініки здатна провести 40 аналізів крові на добу і саме тому нині виникла ситуація, що запис на забір аналізів вже розписано майже на два тижні. У результаті багато хто вирішує звернутися до приватних лабораторій, що пришвидшити процес отримання довідки.

Подібна ситуація спостерігається майже щороку, адже за старою звичкою отримання медичної довідки на поступлення до навчального закладу батьки часто відкладають, що потім призводить до аномального навантаження на лікарів. Ті ж у свою чергу радять не зволікати і звертатися завчасно, адже як вже йшлося вище, довідка дійсна 3 місяці.

karpatnews.in.ua

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *