Яценюк анонсував звільнення Губаля

ГубальДнями прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив  про “тотальні кадрові зміни” в територіальних органах державної влади.

За словами прем’єра, незважаючи на прийняття урядом та ВР низки реформаторських законопроектів, ці закони практично не виконуються на місцях.

Не винятком у цій ситуації є і Закарпаття, губернатор якого займався виключно кадровими чистками протягом усієї своєї каденції. Натомість економіка, промисловість і бюджетна сфера жили своїм життям, намагаючись боротись із наслідками фінансової та політичної кризи у країні.

Відтак зараз, як і прогнозували наші журналісти всього кілька днів тому, йде мова про звільнення Губаля.

«Ми на уряді прийняли рішення про те, що повинно йтися про повну і тотальну кадрову зміну усіх територіальних органів. Це складно, тому що нам потрібні фахові люди, але іншого шляху немає. А тому інша, якісно нова державна служба, така сама, як прийшла до складу Кабінету міністрів повинна стати запорукою реального запровадження реформ в Україні на місцях”, – сказав Яценюк.

Нагадаємо, новим головою Закарпатської ОДА, скоріш за все, стане юрист Ярослав Греца.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Яценюк анонсував звільнення Губаля

 • 04.02.2015 at 10:15
  Permalink

  Дуже правильна заява Яценюка. Досить із “досвідчених” чиновників-ставлеників клану Балог.

  Reply
 • 06.02.2015 at 17:58
  Permalink

  Правильно Сеня жени балогівців бо інакше тебу поженуть люди.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *