Ярема готує Закарпаттю “люстрованого” прокурора Кайла (ВІДЕО)

Генпрокурор Віталій Ярема має намір призначити прокурором Закарпатської області колишнього першого заступника обласного прокурора Івана Кайла.

кайло4

Про це “Трибуну” інформуюють джерела в прокуратурі Закарпатської області.

Іван Кайло є одним з найскандальніших прокурорів за всю історію Закарпатської прокуратури, звинувачувався громадськістю у покриванні вбивць та отриманні хабарів.

У березні 2014 р. Правий сектор Закарпаття провів привселюдну люстрацію одіозного прокурора, провівши з ганьбою його через ціле місто до приміщення Закарпатської ОДА де заставив його написати заяву про звільнення.

Таке призначення представника старого режиму на прокуроську посаду свідчитиме, що в українській прокуратурі нічого не змінилося, а посади і надалі продаються і купляються. Тішить лише одне, що український  народ вже інший і якщо треба, то вдруге люструватиме кайлоподібних прокурорів.

На цей раз інтереси Кайла лобіює нардеп Віктор Балога.

 

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

6 thoughts on “Ярема готує Закарпаттю “люстрованого” прокурора Кайла (ВІДЕО)

 • 28.12.2014 at 23:05
  Permalink

  Інтересно, в чому го типир будут винити, коли Нагірний вже сидит! Прокурорські криси типу Б і К щось придумавуть. Одно прошу, поміняйте вже всяких бездарей на посадах!

  Reply
 • 29.12.2014 at 11:20
  Permalink

  Знов вунесеме його геть нах%й!!

  Reply
 • 29.12.2014 at 11:32
  Permalink

  Та най Ярема і приїде його представляти, унесуть люди обох у мусорник, скоти, як так можна цинічно рахувати людей за бидло. Мало там одного корупціонера-пяниці Русняка?

  Reply
  • 29.12.2014 at 12:55
   Permalink

   Ха-ха!! точно, най Ярема прийде, запхаємо у смітник обох..))

   Reply
 • 29.12.2014 at 13:40
  Permalink

  Хлопці, нікого виносити не будут, куплені правосекористи розбомблені, гроши на дают, по сракам дустали, криша удпала і нах. вони тепер нікому не нужні. А то ко туй пише, то прокурворські криси, які ся лиш представляють всіма підряд. Є май достойний у вас варіант, кажіт. Лиш достойний а не ваш! А нєт та не звіздіт, а ідіт по кабінетам робити!!!

  Reply
 • 29.12.2014 at 14:01
  Permalink

  Достойніший варіан був би Шимон Іван

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *