Яка поточна ситуація навколо “пересічок” на Закарпатті

блокад2Протягом останніх днів чимало автомобілістів звертаються до ініціативної групи з урегулювання штучно створених проблем для користування “іноземними” автами з питанням, що мовляв, нічого не змінилося, законопроект провалили і тому подібними “все пропало”. Тому повідомляємо по пунктах про те, що зроблено і що робиться. Пише в мережі Фейсбук Павло Білецький.
1. Повністю вирішено питання з прийняттям до уваги на митниці довідок з СТО як аргументу порушення 5-денного (10 денного у межах двох митниць) терміну вивезення автомобілів. Так, це було зроблено не зразу наступного дня після наших домовленостей, а ще через іще два наші скандальні візити на митницю і через недотриманням окремими працівниками Закарпатської митгниці субординації з начальством. Зараз, наголошуємо, лише у межах діяльності Закарпатської митниці ДФС, на пунктах пропуску “транзитникам” при пред’явлені довідки з СТО надають розроблений нами з митницею зразок заяви, заповнення якої займає приблизно 2 хвилини. (Звичайно, мова не йде про неповний с)
2. Розроблений нами законопроект не пропав. Незважаючи на те, що його просто спер всюдисущий наш земляк-нардеп Віктор Балога. Формально ідея нашого законопроекту зареєстрована у ВР саме Балогою, який вирішив таким чином насолити Москалю. Зараз до нашого документу треба внести зміни аби його зареєструвати окремо. З цього приводу вчора члени ініціативної групи були у губернатора Закарпаття Москаля і у ході бесіди домовилися, що він пошукає шляхи донесення до парламенту саме нашої з Закарпатською митницею ДФС пропозитції з нашими напрацюваннями (робота юристів від громади, робота юристів від митниці, накопичена статичтична та юридична інформація ГО ЗАВТРА). Про результати його візиту й розмови ми всіх обов’язково повідомимо.
Тому просимо не розводити паніку, а підкладати плече і ставати поруч з нами. А у випадку проблем, пов’язаних з тими ж довідками, дзвоніть нам:
Павло Павлов 0503726143
Павло Білецький 0509741056
Юрій Качур 0958244430

P. S. ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ: ПЕРЕД ТИМ, ЯК ЇХАТИ НА КОРДОН З ДОВІДКОЮ, ПЕРЕВІРЯЙТЕ НАЯВНІСТЬ ПОВНОГО ПАКЕТУ ДОВІДКИ (ДОВІДКА ПРО РЕМОНТ, АКТ ВИКОНАНИХ РОБІТ, КОПІЯ СВІДОЦТВА ПРО РЕЄСТРАЦІЮ СТО, ВИТЯГ ПРО ТЕ, ЩО ФІРМА МАЄ ТАКИЙ ВИД ДІЯЛЬНОСТІ, ЯК ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ, ЧЕК ПРО ОПЛАТУ). ЗВІРЯЙТЕ У ДОВІДЦІ ПРАВИЛЬНІСТЬ НАПИСАННЯ НОМЕРНИХ ЗНАКІВ АВТОМОБІЛЯ І ВІН-КОДУ. РЕМОНТУЙТЕ НЕ “ЗАМІНУ МАСЛА”, ТОРМОЗНИХ КОЛОДОК, АБО ЩЕ ЯКУСЬ ДУРНИЦЮ, ЯКЩО У ВАС АВТОМОБІЛЬ НЕ БУВ ВИВЕЗЕНИЙ ПРОТЯГОМ КІЛЬКОХ МІСЯЦІВ. І СТАРАЙТЕСЯ ПЕРШИМИ НЕ ХАМИТИ МИТНИКАМ. ВОНИ ТАКІ САМІ ЛЮДИ, ЯК МИ

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *