Як проводяться “кишенькові” конкурси по-мукачівськи (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук розповідає журналіст Юрій Кравчук.

Для того, щоб провести конкурс у Мукачеві, потрібно: кишенькові депутати, більшість – 1 штука, кишеньковий міськвиконком – 1 штука, кишеньковий сайт кишенькового міськвиконкому – 1 штука.

Міська рада 25 червня приймає рішення про те, щоб відібрати у мукачівців 5 земельних ділянок під багатоповерхівки. На прийом документів на конкурс від фірм, які будуть розробляти детальний план дається один день – до 26 червня. Документ про оголошення конкурсу підписується першим заступником 13 серпня. 21 серпня він публікується у ЗМІ, себто на кишеньковому сайті, логістику якого не розуміє навіть модератор. Сам конкурс проводиться 16 вересня.

Увага, питання до працівників прокуратури: скільки порушень у процедурі проведення даного конкурса ви бачите?

конкурс конкурс2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Як проводяться “кишенькові” конкурси по-мукачівськи (ФОТО)

 • 09.09.2015 at 09:31
  Permalink

  Банад ЄЦівців усі роки оббирала, відбирала і грабувала населення міста, принижувала гідність громадян і все це робилося під головуванням головного контрабандиста-народного депутата із завидова балоги віктора і його братків.
  Тому і не дивно, шо в такий “законний” спосіб із 100% “підтримкою” розкрадалися бюджетні гроші, а людям впарювали локшину на вуха.
  Злодії і казнокради мають усі відповісти, а не прикрилися статусами і думають колегіально уникнуть покарання. Не пройдьот!!!

  Reply
 • 09.09.2015 at 10:34
  Permalink

  Список мукачівських депутатів, які проголосували за знищення Екоцентру. Більшість директорів шкіл, освітян на чолі із керівником міського відділу освіти Мукачівського міськвиконкому Тіба Терезія! Ці “обранці” мають піти добровільно із своїх посад через коридор сорому, як пиклад знищення освітніх цінностей у суспільстві, зокрема позашкільної освіти. Вони не мають морального права обіймати посади директорів шкіл і бути депутатми! Політика подвійних стандартів має бути викорінена у суспільстві з горе-освітянами! Списки вивісити і опилюднити на усіх інтернет сайтах, а зокрема на сайті Міністерства освіти і науки України, нехай міністр Квіт С.М. дасть правову оцінку таким освітянам-керівникам і прокоментує ситуацію, в якій сам особисто, а також нардепи Лілія Гриневич, нардепи Томенко М., Береза В, підтримали подальше існування Мукачівського Екоцентру, як закладу позашкільної освіти.
  Отже, натиснули кнопку «ЗА»:
  1. Білоус Ігор Михайлович,лікар
  2. Гайдош Ольга Василівна, громадський діяч
  3. Галай Олександр Юрійович, освітянин
  4. Ілов Василь Адамович, освітянин
  5. Кукушкін Іван Іванович, майстер спорту
  6. Лабош Михайло Михайлович, освітянин
  7. Лендєл Золтан Золтанович – мер міста, який повинен захищати інтереси громади
  8. Маняк Іван Георгієвич – секретар міськради
  9. Мичка Золтан Федорович, діяч культури
  10. Морека Микола Миколайович, освітянин
  11. Сенько Іван Васильович, освітянин
  12. Тіба Терезія Василівна – начальник управління освіти
  13. Товчко Олексій Павлович, громадський діяч
  14. Хома Степан Іштванович – помічник консультант народного депутата
  15. Чорі Василь Васильович, освітянин
  16. Шкріба Михайло Васильович, освітянин
  17. Шушкевич Михайло Якович, громадський діяч
  http://mukachevo.today/news/politika/mukachivci_majut_pravo_znati_hto_z_deputativ_miskradi_progolosuvav_za_likvidaciju_mukachivskogo_ekocentru_%28dokument%29

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *