Як дерибанять бюджет Іршавщини

іршаваІршавська райрада стала «сімейною справою»  …
На останній сесії районної ради серед важливих питань, таких як обрання голови районної ради, між іншим, депутати тишком-нишком проголосували і за рішення «Про програму приватизації на 2014 рік». У ній до приватизації належить один об’єкт – це колишній склад який орендує близько 10 років Добра О. (підставна особа Добромільського П.П.) за дуже заниженою орендною платою.

Та і при таких умовах постійно штучно створювалась заборгованість, як за оренду так і за комунальні послуги, які до речі були найнижчими в лікарні. Цьому сприяло велике порозуміння із головним бухгалтером райлікарні Калинич О.І. (заробітна плата бухгалтера лікарні складає від 5тис. до 11тис. грн., а бухгалтера Ковальчук О. досягає до 9 тис.грн. в місяць), яка цілковито сприяла Мокрицькій (сестра жінки Добромільського П.П.) у виграші тендеру по пранню білизни.
Прали білизну з родильного, дитячого, інфекційного та інших відділень разом у бувших у використанні побутових пральних машинках у колишньому корівнику. Пралась вона у антисанітарних умовах (цікаво де була санепідемстанція?), змішування білизни чудом не привело до інфекції у лікарні. Поверталась до лікарні білизна брудна, подерта. В «корівнику – пральні» електрика була підключена від стовпа без дотримання техніки безпеки та звісно обліку (а РЕМ куда дивився?). А куди дівалась вода із пральним порошком та інфекцією? Відомо, що у корівнику не було каналізації…

За ці послуги Мокрицькій здійснювалась оплата з районного бюджету за цінами в два рази вищими в області, отримувала від 350 тис. грн., на початку діяльності до півмільйона, крім останнього року. Коли тодішній голова РДА Феєр пригрозив, що запросить взяти участь у тендері підприємців з Ужгорода, лише тоді знизилась ціна на прання. А в цей час спеціалізована лікарняна прачечна цілеспрямовано знищувалась. Котли розбирались для здачі в металолом, дах протікав.
Також зауважу, що свої посередницькі послуги пропонує у сфері надання в оренду комунального майна району Покрівчак В., з лабораторної діагностики лікарні (компаньйон ТзОВ «Пріма-Фарм). За відповідну плату ГАРАНТУЄ перемогу в будь якому бажаючому конкурсі районної ради. Їх тісно співпраця по вирішенні тих чи інших проблем у медицині триває з Добромільським через «Пріма-Фарм», Покрівчака В. для лікарні постачались рентген. реактиви, дезинфікуючі засоби на суми 300 тис.грн. щорічно (цікаво чому тоді люди самі купують плівки для рентгену?).
А харчування дітей в районі це взагалі казка… Гаряче харчування дітей в школах – це потік із державного бюджету прямісінько до «чесних кишень» депутатів райради Белей Г.(раніше вже судима про розкрадання грошей з відділу освіти, понад 300 тис.грн., там ще і знаходиться на поруках), Віраг В., Гангур Я., Клим І, Павелко І.. Всі учасники харчування крім всіляких спонсорських допомог райраді, красненько відраховують 5 відсотків від надходжень на дитяче харчування керівництву району. Під прізвищем Гудебняк ховається та харчує все той же Добромільський П.П.
А натомість тендерний комітет райлікарні (голова Булеза О.І.) знаходить спільну мову із депутатами райради. Тендер на постачання хліба в лікарні виграв вуйко голови тендерного комітету Прокоп А.А. (ЄЦ). Харчування в райлікарні родинний бізнес Клима І.Д.(ПР). А всі ж ремонтні роботи (освіта) за бюджетні кошти виконує «Фортуна», де керівником місцевий депутат .
Михайло Іршавський

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Як дерибанять бюджет Іршавщини

  • 02.04.2014 at 10:06
    Permalink

    Іршавські Пшонки. Дуже ся займали соціальним розвитком району, так, аш пріли. Судити їх треба на віче при всіх, щоб подивилися людям у очі . У очі тим, яких дурили і єхидно брехали, роблячи вид страшно зайнятої людини. Чого їх допускають до влади? Якщо вони не знають жити чесно, то якого чорта вони завжди при кориті?.Доки будуть одні і ті самі рила маячити і нервозити чесний народ?. Викиньте їх із тріском оби навіть їхнього духу не було у владі. Ото діагноз – крастиі і їх уже нигда ніхто не вилічить Наказати і вигнати цю погань. А газетярів заставити писати правду, а якщо ні- вон. Сьогодні багато талановитої молоді без роботи. То нашто держати людей, які є пережитками минулого, які бояться чиновників, як чорт ладану.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *