Як чопська “головиха” рятувала директора комунального ринку (ВІДЕО)

Голова міста Чоп, Цар Галина – дружина міжрайонного прокурора Царя Івана цілих 9 років мріяла, як стане власницею місцевого ринку, або, хоча б його частиною.

Для втілення своєї мрії у життя, вона не шкодувала ні часу ні грошей на приватних юристів. З цією метою, притягнула на бюджетне утримання приватного адвоката , по-сумісництву чоловіка головного бухгалтера міської ради, який і придумав хитромудру схему віджиму ринку від ТОВ “Агора” через комунальну власність міста, до жаданої приватної.

батуринаДиректоркою вже комунального ринку “Чоппроект” було призначено екзальтовану пенсионерку з темним минулим, довгим язиком та чорным піднебінням. Новоспечена директорка ринку, одразу збагнула , що схопила бога за бороду, без жодного документу на земельні ділянки та 96 торгівельних чужих павільйона, вона шиковно почала здавати і вкрадену у громади міста землю і , вкрадені від підприємства “Агора” павільйони в оренду та косити легкІ гроші. Аппетит пенсіонерки підігрівала поплічниця головиха, яка вітала ініціативу директорки збирати кошти і поза межами ринку. Таким чином організоване злочинне угрупування Е.Батурина – Г.Цар вели незаконний, але прибутковий базарний бізнес, зухвало ігноруючи будь-яки зауваження активістів та просто небайдужих громадян.

Робота по незаконному збору з підприємців, коштів кипить вже два роки поспіль. Власник всіх споруд на ринку ( а це 96 павільйонів) та активісти ГО ” Сила Народного Контролю” змусили правоохоронців відкрити стосовно ринкових шахраїв кримінальне провадження за ст. 191 ККУ. ст. 356 ККУ . Але протягом двох років жодних слідчих дій жоден слідчий не проводив. Впливовий покровитель, цілий міжрайонний прокурор Цар Іван, якимось дивним чином впливав на підсвідомість слідчих та процесуальних прокурорів. Десятки документальних, відео, та іншіх доказів , яки є у матеріалах справи, вже протягом двох років не мають для прокуратури і для слідчих жодного значення. Справа відверто кришується прокуратурою та спускається на гальмах.
цар галинаЗ приходом у Закарпатську область нового прокурора Янка В. М. слідчи дії по чисельним кримінальним провадженням ( на даний час їх 15!) стосовно кубла злочинців-посадовців у м.Чоп помітно активізувались. А серед них і кримінальне провадження стосовно рейдерського захоплення майна та двох земельних ділянок на Чопському ринку. 27 лютого 2015 року, процесуальний прокурор міжрайонної прокуратури Корнаш А. призначив перехресний допит заявника та директора ринку. Директорка, зрозумівши, що допит буде відбуватися по-справжньому, відмовилась відповідати на всі питання заявниці. Адвокат заметушився і зателефонував голові. Головиха миттю примчала “порішати” базарні справи до прокуратури на службовому авто. Але там її, на цей раз, не чекали.

Лора Приходько

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Як чопська “головиха” рятувала директора комунального ринку (ВІДЕО)

  • 01.03.2015 at 22:10
    Permalink

    Что за мадам вела сьемку в прокуратуре, неизвестно, но судя по всему мадам -неудовлетворенная. Что касается Елены Викторовны Батуриной, то дай ей Бог крепкого здоровья и всего самого наилучшего, потому как безвоздмездно помогла многим простым людям бороться с бардачной системой в нашем государстве.
    УДАЧИ ВАМ ЕЛЕНА ВИКТОРОВНА, ВАС ПОСТОЯННО ВСПОМИНАЕТ С БОЛьШОЙ БЛАГОДАРНОСТЬЮ МУКАЧЕВО.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *