Виноградів заполонили бродячі собаки (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє житель цього міста Іван Стойка

Це – тільки частина і тільки однієї зграї бездомних собак, які мешкають у мікрорайоні. У різних частинах міста, особливо біля ринків, у багатоповерховій забудові, на територіях непрацюючих підприємств, у парковій зоні, на сміттєзвалищах їх безліч!

собаки
Наступає темна пора доби, і вони стають безроздільними господарями міста. Благо, у літню пору року, коли життя комфортне у всіх відношеннях, вони мирні і благодушні, і майже не звертають на людей уваги. Але ніхто і ніколи не може передбачити поведінку зграї. Агресію тварин, і особливо колективну, може спровокувати будь-що, навіть маленька дитина. Дедалі частіше у зграях можна побачити собак з явними ознаками найрізноманітнішого “благородного” походження, і навіть бійцівських пород. Розміри деяких особин вельми вражаючі.
Так, це – наші друзі. Викинуті на вулицю і віддані самі собі. За роки своєї “незалежності” вони змішалися, розплодилися, створили, якщо можна так виразитися, власну субкультуру і поділили місто на “зони впливу”.
У жттєвій суєті ми мало на це звертаємо увагу… поки нічого не сталося. Але ж не будьмо наївні і розумні “заднім числом”! Розуміймо, що імовірність трагедії постійно зростає, і тільки питання часу, коли це станеться. А статися може багато чого – від покусів з фатальними наслідками і до смертельних і не смертельних хвороб, так званих зооантропонозів, а саме: сказ, лептоспіроз, дерматомікози, опісторхоз, діфілоботріоз, дипілоїдоз, альвеококоз, токсокароз, токсаскаридоз, хламідіоз… достатньо?
Колись бродячих тварин відловлювали. Куди їх потім дівали – питання, але більш важливо – наше з вами життя і здоров”я.
А поки що – будьмо обачні!

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *