Вийшов біобібліографічний покажчик творів закарпатського літописця

федака сЛітературознавець Дмитро Федака впорядкував і видав неповний біобібліографічний покажчик текстів доктора історичних наук, професора, письменника, журналіста Сергія Федаки. Довідкове видання містить ледь не всі матеріали архіву про сина та окремі матеріали з Інтернету.

Відкриває книгу передмова від укладача, яка охоплює обширні відомості про життя і творчість Сергія Федаки. У покажчику подана розширена інформація про 27 окремих видань Сергія Федаки з анотаціями, змістом, художні книги навіть із бібліографією рецензій.

Наступний розділ уміщує опис понад 1300 публікацій з історії, політології, літературознавства і критики, мистецтвознавства, культурології в періодичних виданнях. Також є бібліографія матеріалів про професора, яка налічує понад півтори сотні позицій. Покажчиком дуже зручно користуватися, бо матеріали погруповані за роками та сферами.

Бібліографію творів різностороннього професора укладає також Микола Олашин, частина інформації – понад півтори сотні позицій – з його праці подана в додатках до книги. Доктор філософії також написав післяслово до цього видання.

Книга вийшла в десяти примірниках великого формату в твердій палітурці, рясно ілюстрована чорно-білими та кольоровими фото починаючи з дитинства з архіву батька з коментарями.

У біобібліографічному покажчику вміщені зразки художніх творів та статей Сергія Федаки, а також кілька відгуків на видані його книги й інтерв’ю з професором.

Іванка Когутич

mediacenter.uzhnu.edu.ua

федака с2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *