Вихованець Медведчука незадоволений начальником закарпатської міліції

шараничЗакарпатський нардеп Віктор Балога, який отримав путівку у політичне життя від Віктора Медведчука, як істинний есдек взявся до звинувачення інших у власному гріху. На цей раз він звинуватив у зв’язках з кумом Путіна начальника закарпатської міліції Шаранича:

“Бо коли на Закарпатті міліцію очолює людина, зв’язки якої з Медведчуком не є таємницею для обізнаних людей, то це те ж саме, що призначити в Донецьку начальника УМВС з оточення Януковича.

Хочу наголосити – відповідальність за такі кадрові призначення на Закарпатті, яке систематично піддається атакам російської пропаганди, лежить виключно на прем’єр-міністрові і в.о. Президента. Впевнений, у випадку спроб дестабілізації краю ми в силі дати адекватну відповідь. Але мало хто вірить, що в такій ситуації міліція з нинішнім її керівництвом не опиниться на боці ворога”.

Насправді таке несприйняття Балогою Шаранича пояснюється дуже просто – жодні вибори Балога не зробив без підкупу населення, купляв голоси собі, Кучмі, Ющенку, Януковичу. Але для цього треба мати ручного начальника міліції на кшталт Чепака чи Гички.

Loading...