Вулиця Джона Леннона в закарпатському селі залишається й далі (ДОКУМЕНТ)

Інформація центральних ЗМІ про перейменування вулиці Джона Леннона на вулицю Слов’янську в с.Калини Тячівського району Закарпатської області не відповідає дійсності.

–  Офіційно заявляю, що чутки про «смерть» вулиці Джона Леннона на Закарпатті сильно перебільшені, –  зазначає голова ОДА Геннадій Москаль. –   Ніякого рішення сільради с.Калини про перейменування немає, назва Леннона залишається і де-юре, і де-факто. Більш того, розроблені експертиза і проект на ремонт вулиці, де чітко вказана назва Дж.Леннона. Документи мені приніс сільський голова Калин. Гроші на ремонт заплановані, однак будуть виділені тільки за умови збереження теперішньої назви вулиці. Такі домовленості досягнуті з сільським головою.

Крім того, в селі за кошти обласного бюджету ще до Великодня замінять асфальтне покриття мосту через р.Тересва. Це як додатковий бонус Калинам за прихильність до творчості бітлів. Так що Леннон жив, Леннон живе, Леннон буде жити – у тому числі в закарпатських Калинах. “Yesterday”, today, tomorrow & forever!

Нагадаємо, що вулиця Леніна в с.Калини 4 березня цього року була перейменована на вулицю соліста групи «Бітлз» Джона Леннона розпорядженням Геннадія Москаля в рамках закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки».

калини калини2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *