Вся котрабанда цигарок з Закарпаття в Європу контролюється фірмою Балоги “Барва” – Шаранич

балогаПро це з засідання ТСК по подіям в Мукачеві повідомляє нардеп Ігор Мосійчук.

Всі цигарки які контрабандою з Закарпаття потрапляють в Європу контролюються фірмою Віктора Балоги “Барви”. З ним співпрацюють всі серйозні контрабандисти включаюч.и нардепа Ланьо. – заявив екс-начальник міліціі Закарпаття Шаранич.

Зараз на засідання ТСК прибув екс-начальник закарпатської міліціі Шаранич.
Він повідомив, що в 2005 році нардеп Ланьо перебував на обліку в міліціі а зараз не перебуває. Перше зіткнення між ПС Закарпаття і міліцією відбулося в серпні 2014 року. Тоді також була перестрілка і був поранений міліціонер. Бійці ПС задіяні в тій сутичці зараз знаходяться під підпискою про невиїзд.
ПС на Закарпатті координувався колишнім керівником ОДА Губалем який зі слів Шаранича є людиною Віктора Балоги.
Бійню 11 липня в Мукачево організував нардеп Віктор Балога з метою вплива на депутата Ланьо.
Саме екс-керівник МВС Закарпаття Шаранич свого часу звільнив з міліціі нинішнього комбата місцевого ПС Романа Стойка нібито за порушення присяги.
Саме Шаранич дав вказівку проводити оперативну зйомку з початку в’їзду групи ПС в Мукачево лі до бою між міліцією та ПС.
Шаранич заявив, що ПС Закарпаття активно і тісно співпрацював з місцевим СБУ. В часі обшуків в людей з оточення нардепа Леньо дійсно була СБУ вилучена вогнепальна зброя але як каже Шаранич вони займаються бізнесом.
Зі слів Шаранича наближена до нардепа Ланьо особа на кличку “Тайсон” дійсно займалась криміналом але про нарколабораторію він нічого не знав.
Шаранич стверджує, що з Ланьо він ніколи особисто не зустрічався.
Екс-начальник МВС Закарпаття Шаранич заявляє, що місцеве СБУ м’яко кажучи недопрацьовує в боротьбі з контрабандою.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *