Всі закарпатські нардепи-регіонали вийшли з Партії Регіонів

БушкоЗвернення народних депутатів України
Дорогі земляки!
Ідучи на вибори, ми обіцяли вам покращення рівня життя, безпеку та стабільність. Іншого, на нашу думку, для Закарпаття і бути не може. На жаль, процеси, що відбуваються сьогодні в Партії регіонів, не дають нам можливості виконати обіцяне.
Ще на початку політичної кризи, коли сотні тисяч українців вийшли на вулиці мирно відстоювати свої громадянські права і свободи, ми наполягали на поверненні до європейського вектора розвитку і не допущенні кровопролиття. Але нас ніхто не почув. Події останніх трьох місяців показали, що в країні, на жаль, реалізовується безвихідний сценарій, що веде до громадянської війни і розпаду держави.
У зв’язку із ситуацією, що склалася, ми, народні депутати України від Закарпаття, заявляємо про свій вихід із Партії регіонів. Закликаємо послідувати нашому прикладу всіх однодумців – закарпатських депутатів усіх рівнів. Пам’ятайте, що жодна політична партія не варта людського життя.

Народні депутати України:
Іван Бушко
Михайло Ланьо
Василь Ковач
Сергій Мошак
Іштван Гайдош

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Всі закарпатські нардепи-регіонали вийшли з Партії Регіонів

 • 20.02.2014 at 14:14
  Permalink

  проститутки уже перекрасились

  Reply
 • 20.02.2014 at 19:40
  Permalink

  Aha, tvari, shvidenko pochujali kinec. Teper budut revolucionarami. Osoblivo Lanjo-Bljuk. I budut tam ze i pri novij vladi, pobachite(((

  Reply
 • 20.02.2014 at 19:42
  Permalink

  Vsih buvshih regionaliv pozittjevo ne pidpuskati do vladi i blizko

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *